Контакт

Нет.Бит Доо

бул. Партизански одреди 18А, 3. кат
1000 Скопје, Р. Македонија

Тел.: +389 2 32 98 533
Факс: +389 2 32 98 533
Email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 


 

Нет.Бит Датацентар

ул. Никола Оровчанец бр.11
1400 Велес, Р. Македонија

Тел.: +389 43 212 742
Email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

 

Дополнителна информација